O studiu.

Design to umiejętne łączenie wymagań uczestników procesu. Nie tylko producentów i użytkowników ale też montażystów, serwisantów czy dystrybutorów. Dobrze zaprojektowane produkty sprawdzają się  na każdym etapie swojego życia.

Nie produkt, lecz człowiek jest celem.

László Moholy-Nagy

Nie ma misji bez dochodu.

Milton Friedman

Te pozornie sprzeczne myśli, wcale się nie wykluczają. Design jest tym, co je łączy. To nie tylko estetyka czy kolor, ale przede wszystkim rozwiązywanie realnych problemów, by czynić otoczenie bardziej przyjaznym dla człowieka, jednocześnie pozwalając spełniać misję biznesu, którą jest zarabianie pieniędzy.

Sabina Knapczyk-Marek

Właścicielka

Projektantka wzornictwa przemysłowego i design manager. Absolwentka Wydziału Form Przemysłowych na krakowskiej ASP i Total Design Management w warszawskiej Szkole Biznesu. Doświadczenia zbierała również studiując w Design Institute w Finlandii. Nagrodzona m.in. stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Fundacji Sapere Auso, wyróżnieniem Graduation Projects 2012 dla najlepszych projektów dyplomowych krajów Grupy Wyszehradzkiej. Jej projekty uczestniczyły w wielu wystawach m.in. w Polsce, Szwajcarii, Berlinie, Czechach, Słowacji. Realizowała projekty dla firm i instytucji, zarówno indywidualnie jak
i zespołowo, wspierając je w zakresie tworzenia strategii wzorniczych i nowych produktów.
Ceni metodyczne podejście do projektowania, które pozwala na osiągnięcie w określonym czasie wymiernych rezultatów. Równocześnie uważa, że design powinien być emocjonalny i w sposób naturalny kreować relację człowiek-obiekt. Produkty, informacja wizualna czy usługi, które powołujemy do życia powinny służyć człowiekowi, nie przeciwnie. Być tłem dla życia i relacji międzyludzkich. Mając jednocześnie na uwadze realia rynkowe i biznesowe pryncypia producentów.

METODESIGN. Projektujemy wrażenia.

A jaki jest Twój powód?

Optymalizacja produktu

Łatwiejszy montaż

Zwiększenie użyteczności

Ulepszenie funkcjonalności

Poprawa ergonomii

Nowa jakość doświadczenia użytkownika

Nowoczesna stylistyka